Dörtyol TSO

0326 713 00 02 - 713 00 03 - 7121041

İSTANBUL MOBİYA FUARI 2022

Tüyap Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. ve Mos Fuarcılık A.Ş. iş birliği ve Mobilya Dernekleri Federasyonu (MOSFED) desteği ile
kıtaları kesiştiren İstanbul’da Avrupa’nın en büyük mobilya fuarına imza atıyoruz.
İki fuar merkezinde aynı anda düzenlenecek olan bu büyük buluşmada dünya mobilyasının en önemli aktörlerini bir araya getiriyoruz.
Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi ile İstanbul Fuar Merkezi’nde eş zamanlı olarak; 260.000 m²’lik alanda düzenlenecek olan İstanbul Mobilya Fuarı; Ürün gruplarına göre ayrılmış 23 Salonda 3000’den fazla yerli ve yabancı marka katılımı ile ülkemizin ve Avrupa’nın en büyük fuarı olma konumuna erişiyor.
Bu açıdan fuar, hem Türk ekonomisinin lokomotif sektörlerinden olan mobilya sektörünün ihracat atılımına büyük destek sağlıyor, hem de ticari hayatın pandemi sürecinde normal işleyişine dönüşünde mobilya sektörünün liderliğine zemin hazırlıyor.
Dünya mobilya üretici-ihracatçıları arasında 8. Sırada olan mobilya sektörümüzün global düzeyde rekabet gücünü arttırarak yeni pazarlara açılımı ve hali hazırda ihracat yaptığı pazarlardaki konumunu güçlendirmesi açısından tüm sektörün tek bir fuar çatısı altında toplandığı İstanbul Mobilya Fuarı çok kritik bir rol üstleniyor. Ayrıca; İstanbul’daki iki fuar merkezini de dolduracak kapasitesi ile bir ihtisas fuarı olmasının ötesine geçerek dünyanın dört bir yanından sektör profesyonellerini bir araya getiren dev bir mobilya etkinliği haline geliyor.
Bu açıdan İstanbul Mobilya Fuarı, Covid-19 salgını sonrasında yeni normalin İstanbul ve Türkiye genelinde ilk ve en büyük etkinliği olarak hem ticari hayat üzerindeki salgın etkilerinin silinmesine katkı sunuyor, hem de bu konuda mobilya sektörünün öncülüğünü ve oynadığı rolün önemini yeniden gözler önüne seriyor.
Fuar ile ilgili pazarlama ve tanıtım faaliyetleri hızla sürerken, sektörün hedef pazarları başta olmak üzere dünyanın dört bir yanından nitelikli ziyaretçileriyle çeşitli konvansiyonel ve dijital pazarlama araçları ile temas ediliyor. Buna ilave olarak, hedef coğrafyalardan binlerce üst düzey sektör profesyonellerinin; konaklama, seyahat, fuar merkezleri arası ulaşım gibi gereksinimleri tarafımızca karşılanan alım heyetleri ile de katılımcılarımızın yeni ticari bağlantılar kurabilmesine adına çalışmalar da son hızıyla devam ediyor.
Ülkemizin gururu olmayı ilk yılından itibaren başaracak nitelikteki bu dev etkinliği, siz değerli katılımcılarımız ve ziyaretçilerimiz ile omuz omuza geliştiriyor olmanın bizi onurlandırdığını bir kez daha belirtir, saygılarımızı sunarız.

Popup Örnek

Demo Açıklaması. Örnek Açıklama


İlk Pop- up'ınızla tanışın .
Metni ve tasarımı ihtiyaçlarınıza ve tercihlerinize mükemmel şekilde uyacak şekilde özelleştirin. Örnek İçerik

This will close in 0 seconds