Dörtyol TSO

0326 713 00 02 - 713 00 03 - 7121041

HCH Metal, Kömür, Gübre, İnşaat, Nakliyat San. Ltd. Şti.

GELİŞMİŞ TEKNOLOJİK İMKÂNLAR İLE KURULMUŞ LABORATUVAR ALTYAPISI İLE YENİLİKÇİ PROJELERE İMZA ATAN HCH, ÜRÜN KALİTESİNİ ÖNEMSEYEN MİSYONU İLE FARK YARATIYOR.


Şirket patronlarının iş hayatına nasıl adım attıkları hep merak konusu olmuştur. Kimisi doğuştan şanslı, önüne her türlü imkân sunulmuş, kimileri de dişleriyle tırnaklarıyla kazıyarak gelmişler bugünlere. Bazıları çocuk yaşta çalışmak zorunda kalmış, hikâyeleri romanlara taş çıkartacak cinsten, bazılarınınki ise tam bir girişimcilik öyküsü.

Yavuz Kardeşlerin başarı öyküsü, tarım ve madencilik sektörlerinde farklı projelerle, gerçekleştirdikleri hamlelerle kendilerinden fazlasıyla söz ettirerek önemli başarılara imza atan Dörtyollu Kardeşlerin, global oyunun aktörü olmak yolunda hızla ilerlemeleridir.

Yani işten anlamayan birçok kişinin, ‘bundan mucur dışında faydalanılamaz’ dedikleri madenden çıkarttıkları taşın kalitesini fark eden bu insanlar ticari zekâlarını kullanarak işledikten sonra yapı malzemeleri olarak bugün dünyanın en büyük markasına dönüşebilmek için hızla yol alıyorlar. İsimlerinin ilk harfleri birleştirilerek oluşturulan HCH adı altında ürettikleri ‘Yapı Kimyasalları’ ürünleriyle yurtiçi ve yurtdışı gelişmelere dinamik bir biçimde uyum sağlayan Halil Yavuz, Cüneyt Yavuz ve Harun Yavuz, sektörde Ortadoğu pazarı başta olmak üzere Avrupa ve Türk Cumhuriyetleri’nde de marka olmak üzere kolları sıvadılar.

Bir taşın işlendikten sonra üç farklı sektörde değerlendirilişinin ve nasıl güçlü bir marka haline gelişinin hikâyesini ben dinledikçe heyecanlandım. Konuştukça gördüm ki, kişilik olarak üçü farklı özellikler taşıyorlar ama aile birbirinden hiç ayrılmamış. İşlerine âşıklar ve ne yaparsalar yapsınlar her şeyi çok ciddiye alıyorlar. Son yıllarda yaşanan krize rağmen her geçen gün büyüyen firma, geçen yıl kurulan HCH’nin ürün çeşidini artırmak için çalışmalarının bulunduğunu, şu an kamuoyuna açıklamak istemedikleri yeni ürünleri yakın zamanda piyasaya süreceklerini belirtirlerken gözleri ışıl ışıldı.

Kısacası onların yeni başarı hikâyeleri ‘taş’ ile başladı. Sonra neler mi oldu? İsabetli kararları ve yatırımları, kaliteden ödün vermeyen hizmet anlayışı, ürün geliştirmede sürekli özgünü yakalayan Ar-Ge çalışmaları, hızlı karar alma ve uygulama yeteneği ile her gün daha çok güçlenen firma, ilkelerinden ve değerlerinden asla vazgeçmeden konusunda uzman çalışanları ile sektörün gelişimi için çalışıyor.

Türkiye’nin büyümesi ve gelişmesinin üretim ve yenilikten geçtiğine inanan, bu inançla ticari yaşamlarında artık yeni bir sayfa açma zamanının geldiği düşüncesiyle yaptıkları çalışmalara hız kesmeden Osmaniye OSB’de devam eden ziraat kökenli kardeşler, sektörün içerisinde 21 yıldır var olan Levent Rüzgâr ile oluşturdukları birliktelikle ilklere imza atan projeleriyle sektörün en güvenilir ve en başarılı markalarından birini oluşturma, hedeflerine hızla ulaşma yolunda önemli adımlar atmaya devam ediyorlar.

Popup Örnek

Demo Açıklaması. Örnek Açıklama


İlk Pop- up'ınızla tanışın .
Metni ve tasarımı ihtiyaçlarınıza ve tercihlerinize mükemmel şekilde uyacak şekilde özelleştirin. Örnek İçerik

This will close in 0 seconds