Haberler - Dörtyol Ticaret ve Sanayi Odası - Dörtyol Hatay
Üye ziyaretimiz Antik Mobilya

<p><span style="caret-color: rgb(29, 33, 41); color: rgb(29, 33, 41); font-family: system-ui, -apple-system, BlinkMacSystemFont, ".SFNSText-Regular", sans-serif;">Üye ziyaretleri kapsamında yönetim kurulunun bugün Antik mobilya Şirket sahibi sayın Hüseyin Avni OCAK' a ziyaret gerçekleştirmiştir. Misafirperverliginden dolayi teşekkür ederiz</span><br></p>


Hatay Büyükşehir Belediyesi Dortyol Payas Erzin koordinatoru Tansel Demirel'e iade-i ziyaret yapmislardir

<p><span style="caret-color: rgb(29, 33, 41); color: rgb(29, 33, 41); font-family: system-ui, -apple-system, BlinkMacSystemFont, ".SFNSText-Regular", sans-serif;">Yönetim Kurulu Başkanımız Ercan Yıldırım bey ile Yönetim kurulu üyelerimiz le birlikte Hatay Büyükşehir Belediyesi Dortyol Payas Erzin koordinatoru Tansel Demirel'e iade-i ziyaret yapmislardir</span><br style="caret-color: rgb(29, 33, 41); color: rgb(29, 33, 41); font-family: system-ui, -apple-system, BlinkMacSystemFont, ".SFNSText-Regular", sans-serif;"><span style="caret-color: rgb(29, 33, 41); color: rgb(29, 33, 41); font-family: system-ui, -apple-system, BlinkMacSystemFont, ".SFNSText-Regular", sans-serif;">Bölgemiz ile ilgili görüş ve fikir alışverişinde bulunulmustur...</span><br></p>


DTSO Başkanı YILDIRIM; "Otoban Erzin Yolundan Başlayarak Çevre Yoluna Dönüştürülmeli"

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın daveti üzerine, Cumhurbaşkanlığı Külliyesinde, sanayici ve işadamlarına Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sisteminin tanıtım toplantısına katılan Ercan Yıldırım, Ankara'da ilçemiz adına bir dizi temas ve görüşmede bulundu.


Tosyalı Holding'e Ziyaret

Bölgemizin önemli sanayi kuruluşlarından olan Tosyalı Holding'in Halkla İlişkiler Müdürü Sayın Çetin Mutluay ile bölgemiz sanayisi ile ilgili istişarelerde bulunduk. Bölgemizden geçen otoyolun çevre yolu olarak değiştirilmesi konusundaki çalışmalarımızı paylaştık.


İSO 500 Firmalarına Tebrik

İstanbul Sanayi Odası’nın (İSO) yarım asrı deviren ve sanayi sektörünün en değerli verilerini oluşturan “Türkiye’nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu” araştırmasına göre Odamızın kayıtlı üyesi olan 10 firma, ilk 500’e girmeyi başarmıştır.


Yönetimden TOBB Başkanımıza Ziyaret

Nisan 2018 seçimlerinde oluşan yeni Yönetim ve yeni Meclis Üyelerimiz ile Odamız Genel Sekreteri Odamız Yönetim Kurulu Başkanı Ercan YILDIRIM başkanlığında, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Rifat HİSARCIKLIOĞLU’na ziyarette bulundular.


DÖRTYOL TİCARET VE SANAYİ ODASINDA SEÇİM HEYECANI

Dörtyol Ticaret ve Sanayi Odası Meslek Komite seçimleri 7 Nisan 2018 Cumartesi günü yapıldı. 11 Meslek komitesinde yapılan seçimlere 25 Meclis üyesi belirlendi.


TÜRKLER'İN GÖZDESİ SAHRA ALTI: AFRİKA

Demir Çelik Sektöründe yer alan Dörtyol ve Payaslı İşadamları Güney Afrika ve Mozambik'e ticari gezi düzenledi


TOBB BAŞKANIMIZIN İSTİŞARE ZİYARETİ

<p>TOBB Başkanı M. Rifat HİSARCIKLIOĞLU Dörtyol Ticaret ve Sanayi Odası Meclisi üyeleri ve iş adamları ile istişare toplantısında bir araya geldi.<br></p>


DTSO'dan 15 Temmuz'u anma toplantısı

15 TEMMUZ’U ASLA UNUTMAYACAĞIZ, UNUTTURMAYACAĞIZ...“GÜCÜMÜZ MİLLİ İRADE, HEDEF BÜYÜK TÜRKİYE”


Bekir Altan'dan Odamıza Nezaket Ziyareti

Kardeş ilçemiz olan payas belediye başkanı sayın Bekir ALTAN odamızı nezaket ziyaretinde bulunarak Odamız ve Payas Belediyemizin ortkalığında bir proje gerçekleştirileceği mutabakatına varılmıştır. Hayırlı olmasını diler sayın başkanımıza teşekkür ederiz.


DÖRTYOL TURUNÇGİL ÜRETİCİLERİ BİRLİĞİ İLK GENEL KURUL TOPLANTISI

DÖRTYOL TURUNÇGİL ÜRETİCİLERİ BİRLİĞİ İLK GENEL KURUL TOPLANTISINI DÖRTYOL TİCARET VE SANAYİ ODASI KONFERANS SALONUNDA GERÇEKLEŞTİRDİ.


SGK ve İŞ-KUR Teşvikleri ve Artı İstihdam Desteği

15.03.2017 tarihinde gerçekleştirilmiş olan "SGK ve İŞ-KUR Teşvikleri ve Artı İstihdam Desteği" ile ilgili toplantı yapılmış ve işverenler ve Mali Müşavirler bilgilendirilmiştir. Katılımcılara odamız adına teşekkür ederiz.


2017 KOSGEB Girişimcilik Kursu

2017 yılının ilk KOSGEB girişimcilik eğitimi programımız başladı. Genç girişimci arkadaşlarımıza odamız adına başarılar dileriz.


DEMOKRASİ VAZGEÇİLMEZİMİZ, MİLLİ İDARE GÜCÜMÜZ, KARDEŞLİĞİMİZ GELECEĞİMİZ

Dörtyol ve Erzin Ticaret ve Sanayi Odaları Yönetim Kurulu Üyeleri dün Dörtyol Ticaret ve Sanayi Odasında ortak bir basın açıklaması yaparak darbe girişimine tepki gösterdi. Dörtyol Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Cemal Talay ile Erzin Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Bekir Soylu tarafından gerçekleştirilen ortak basın açıklaması Milli İrade Şehitleri için bir dakikalık saygı duruşuyla başladı.


Odamız Akredite Oldu

Dörtyol Ti̇caret ve Sanayi̇ odamiz beş yıldızlı oda olma yolunda TOBB genel merkezi̇mi̇ze 11. Dönem akredi̇tasyon si̇stemi̇ne başvuruda bulunmuş olup, Odamız mecli̇si̇, yöneti̇m kurulu ve oda personelleri̇mi̇zi̇n yoğun ve özveri̇li̇ çalışmaları sonucunda denetlemeyi̇ başarıyla geçerek üyeleri̇mi̇ze daha i̇yi̇ bi̇r hi̇zmet verebi̇lmek adına, beş yıldızlı oda olmaya hak kazanmıştır.


Rol Model Projesi

Dörtyol İlçe Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Büronun yürüttüğü "ROL MODEL (KARİYER PLANLAMASI) PROJESİ" kapsamında İlçe Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Bürodan 2 personel, Ticaret Meslek Lisesinden 10 öğrenci ve 1 öğretmen ile Odamızı ziyaret etmişlerdir.


Dörtyol Ticaret Meslek Lisesinden Ziyaret

Dörtyol Ticaret Meslek Lisesi hocalarımızdan Uğur Kantekin ve Büro Yönetimi öğrencileri odamızı ziyarette bulundu.


Kosgeb Destekleri Bilgilendirme Semineri

KOSGEB Hatay İl Müdürü Sayın Kenan SERT’in Katıldığı KOSGEB Destekleri Bilgilendirme semineri bugün saat 16:30’da Dörtyol Ticaret ve Sanayi Odası Konferans salonumuzda yapıldı.


Dörtyol TSO ve Iğdır TSO Arasında Kardeş Oda Protokolü

Dörtyol Ticaret ve Sanayi Odamız ile Iğdır Ticaret ve Sanayi Odaları arasında kardeş oda protokolü geçtiğimiz hafta cuma günü imzalandı.


Ticaret Sicil Müdürlükleri Toplantısı

Hatay Bölgesi Ticaret Sicil Müdürlükleri ve Yardımcılarının istişare toplantısı Odamız tarafından gerçekleştirilmiştir


Dörtyol'da Elektrik Kesintilerine Çözüm Arayışı

DTSO Konferans Salonumuzda Milletvekilimiz Sayın Bayram Türkoğlu'nun da katılımıyla elektrik kesintileri konuşuldu.


İhtiyaç Sahibi Öğrencilere Okul Yardımı

İhtiyaç sahibi öğrencilerimize TOBB ve DTSO desteği.


İş Adamlarımızdan Nezaket Ziyareti

İş Adamlarımız Odamıza ve Yönetim Kurulu Başkanımıza nezaket ziyaretinde bulundular.


Kosgeb Girişimcilik Kursu Eğitimleri Tamamlandı

2015 yılı Kosgeb Girişimcilik Kursumuz 1-13 Ekim tarihleri arasında tamamlandı.


Bayburt Üniversitesi'nden Hisarcıklıoğlu'na Fahri Doktora

TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Bayburt Üniversitesi’nden fahri doktora unvanı aldı.


Sanayi Sicil Belgesi Olan İşletmelerin Dikkatine

Sanayi Sicil Belgesi sahip firmaların Yıllık İşletme Cetvelleri’ni 1 OCAK - 30 NİSAN 2015 tarihleri arasında bildirim mecburiyetleri bulunmaktadır.


DTSO Üyeleri Dubai'de İnşaat Fuarına Katıldı

Dörtyol Ticaret ve Sanayi Odası (DTSO) Dubaı’de gerçekleştirilen Deco Buıld 2014 uluslararası yapı ve inşaat fuarına katıldı


Lojistik ara elemanı Dörtyol’da yetişecek

Dörtyol Ticaret ve Sanayi Odası (DTSO) ve SODES işbirliğiyle ‘Lojistik Ara Eleman Yetiştiriyoruz’ projesi hayata geçirildi.